}

PN-PT 9:00 - 19:00
SB 9:00-15:00

Bemowo: 509 691 181
ul. Lencewicza 1
Targówek: 500 503 603
ul. Krasnobrodzka 12 kl. 3


SALONY SZCZĘŚLIWYCH PSÓW...

Wizyta adaptacyjna

Wizyta adaptacyjna

Jeszcze pamiętamy czasy, te kilkanaście lat temu gdy prawdopodobnie jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy w Showdog obligatoryjne wizyty adaptacyjne przed wykonywaniem usług pełnych pielęgnacji. Czyli tak łopatologicznie wprowadziliśmy zasadę, że nie wykonamy pielęgnacji zanim nie będziemy mieć pewności, że pies jest na spokojnie przyzwyczajony do wszystkich nowych rzeczy, czynności i personelu w salonie.

W tamtych czasach z 30 % właścicieli psów decydowało się na taką usługę reszta – druzgoczące 70% szła ze swoimi pieskami „na żywioł” do innych salonów argumentując, że „jakoś to będzie”, „to groomer zmusi”, „proszę się z nim nie cackać”…

Ufff… na szczęście dla psiaków, te czasu pomału mijają. Świadomość właścicieli się zwiększa, część groomerów też zauważyła, że siłowe podejście do pielęgnacji to nie jest rozwiązanie. Teraz wizyta adaptacyjno – zapoznawcza to nie żadna egzotyka lub widzimisię groomera to Pozytywny Grooming® .

No dobra, to o co w tym chodzi?

30 minut – na tyle czasu zostawiasz nam w salonie swojego psyjaciela. To jest czas byśmy sprawdzili jak reaguje na różnorodne i nieznane mu wcześniej bodźce. A uwierz, że w salonie jest dużo „atrakcji”, które będąc źle przedstawionymi mogą wywołać stres u twojego psiaczka.

  1. Stół groomerski – nauczymy spokojnie i bezpiecznie na nim stać.
  2. Wysokowydajna suszarka – odczulimy od podmuchu i głośnego dźwięku.
  3. Maszynka do strzyżenia – przyzwyczaimy do wibracji i bzyczenia.
  4. Groomer tj obcy człowiek wszędzie dotyka – nauczymy cierpliwie to znosić.
  5. A jak zostanie trochę wolnego czasu: podetniemy pazurki, wyczyścimy uszka itd…

Po co to wszystko?
By w sposób bezpieczny dla Twojego pieska i komfortowy dla nas wykonać pełną pielęgnację.

Facebook Instagram Youtube