}

PN-PT 9:00 - 19:00
SB 9:00-15:00

Bemowo: 509 691 181
ul. Lencewicza 1
Targówek: 500 503 603
ul. Krasnobrodzka 12 kl. 3


SALONY SZCZĘŚLIWYCH PSÓW...

Kurs super groomer

UWAGA!

1) Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami zanim przystąpią Państwo do zadawania pytań.

2) Wszelkie pytania w sprawie kursów prosimy zadawać mailowo kontakt@show-dog.pl. Nie udzielamy informacji telefonicznie, specyfika pracy groomera polega na skupieniu nad Klientem. Numery kontaktowe Showdog służą Klientom do rezerwacji wizyt.

Szukając odpowiedniej szkoły groomingu w Warszawie sprawdź, jakie umiejętności reprezentuje groomer, który ma przekazać wiedzę, czy udostępnia choć część dorobku w postaci zdjęciowego potrfolio przygotowanych psów. Dowiedź się, czy w ramach kursu możesz oczekiwać wskazówek odnośnie prowadzenia działalności związanej z pielęgnacją psów. Profesjonalne strzyżenie to część sukcesu. Należy jeszcze poznać tzw. know-how.

Decydując się na kurs strzyżenia psów w Showdog będziesz miała możliwość uczyć się od groomerów, którzy mają bogate portfolio, do których wracają zadowoleni Klienci. Kursant będzie uczestniczył w zajęciach teoretycznych i praktycznych, wiedza podczas szkolenia zostanie przedstawiona w zrozumiałej formie oparta na autorskich materiałach, poszerzona o wskazówki związane z marketingiem niezbędnym do prowadzenia działalności usługowej.

Oferujemy różne formy szkolenia, „Szkolenie z Groomingu Komercyjnego”, „Szkolenie pielęgnacji Twojego pupila” i.in. w tym także „Szkolenie szyte na miarę”, w zależności od Twoich umiejętności, doświadczeń, dopasowane do Twoich oczekiwań. Jeśli jesteś zainteresowana to śmiało napisz maila. Opowiedz o sobie i swoich umiejętnościach i planach.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z warunkami szkolenia w Akademi Groomingu Showdog. Miłej lektury!

Akademia Groomingu Showdog to kursy, które w profesjonalny sposób szkolą psich fryzjerów. Abyś mogła poznać dokładnie tą branżę oferujemy Ci, aż dwie lokalizacje oraz łącznie trzy-cztery osoby do pomocy w okresie szkolenia. Tylko w Akademii na Twój sukces będzie pracować dwóch Trenerów Groomingu: Małgorzata Adamczyk i Michał Adamczyk wraz z asystentami. Akademia bezpośrednio współpracuje z salonami Showdog, które w bardzo szybkim czasie wyrobiły sobie uznaną markę Warszawie. Oba studia psiej urody posiadają liczne grono zadowolonych Klientów, właścicieli psów ras małych, średnich, jak i olbrzymich. Poznasz od strony teoretycznej i praktycznej zasady Groomingu Komercyjnego. Jeżeli chcesz być najlepszym psim fryzjerem w Twojej okolicy (a tylko z takim podejściem osiągniesz sukces), musisz być świadoma, że przed Tobą bardzo dużo pracy. Akademia Groomingu Showdog pomoże Ci osiągnąć ten cel. O najwyższej jakości świadczonego groomingu świadczy obszerna i różnorodna galeria psich piękności oraz wyrazy uznania, opinie w Księdze Gości na stronie WWW. Prowadzone przez nas indywidualne kursy strzyżenia psów przedstawią Ci za pomocą obszernych autorskich materiałów, jak krok po kroku przeprowadzać pielęgnację psów (Klucz strzyżenia Showdog) i jak dojść do takiej jakości, która zapewni uznanie Twoich Klientów, a Tobie da satysfakcję ze świetnie wykonanej pracy.

Indywidualny kurs strzyżenia psów w Akademii Groomingu Showdog składa się z 2 etapów:

  1. Kurs w Salonie
  2. Dzień Odpowiedzialnej Pracy

Kurs w Salonie – to indywidualna nauka w Salonach Showdog. Dzięki temu Kursant będzie mógł poznać teorię i praktykę pielęgnacji dużej ilości ras pracując z dwoma trenerami – tylko my dajemy Ci taką możliwość! Naukę prowadzi Michał Adamczyk i Małgorzata Adamczyk. Od pierwszych dni skupiamy się na praktycznym podejściu do prowadzonych zajęć. Nie jesteś dla nas pomocą, która tylko sprząta, czesze i kąpie psy (poznaliśmy to w innych szkółkach groomingu). My uczymy Cię według Klucza Showdog kolejnych konkretnych cięć psiej fryzurki, tak by każda główka, każda nóżka, falbanka, czy ogonek prezentował się idealnie! Wystarczy, że posiadasz podstawowe umiejętności manualne, trochę cierpliwości i kochasz psy – wówczas my z sukcesem wprowadzimy Cię w świat Komercyjnego Groomingu. Lekcje teorii – są zwykle przeprowadzane w pierwszych dniach oraz w przerwach podczas następnych.

Dzień Odpowiedzialnej Pracy – 8 godzinny dzień pracy w salonie Showdog na Bemowie lub na Targówku. Polega na umówieniu przez Kursanta zwykle 2-3 psów do samodzielnej pielęgnacji. Oczywiście w tym dniu Kursant wykorzystuje sprzęt i kosmetyki Showdog oraz pełne fachowe wsparcie, zarówno doradcze, ale jeśli będzie taka potrzeba to i praktyczne. Dzień uczy nie tylko stylizacji i współpracy ze zwierzęciem, ale także gospodarowania czasem. Najczęściej są to pieski osób znajomych Kursanta, rodziny czy przyjaciół. Warto wybrać na modeli różne rasy/typy szaty. W tym dniu cały czas jesteśmy z Tobą, asystujemy, pomagamy, jednocześnie podpowiadamy wskazówki techniczne. Wykonujemy fotorelację. Po zakończonej pielęgnacji omawiamy zaistniałe trudności.

Po tym etapie, Kursant otrzymuje: Dyplom Akademii Groomingu Showdog z podpisami obu trenerów i Certyfikat Komercyjnego Groomingu Salonów Pielęgnacji Psów Showdog.

Facebook Instagram Youtube