}

PN-PT 9:00 - 19:00
SB 9:00-15:00

Bemowo: 509 691 181
ul. Lencewicza 1
Targówek: 500 503 603
ul. Krasnobrodzka 12 kl. 3


SALONY SZCZĘŚLIWYCH PSÓW...

Kurs asystent groomera

A może by tak rzucić wszystko i zostać groomerem? Spokojnie! Nie musisz niczego rzucać ani inwestować fortuny, aby poznać pracę w salonie groomingu, zrozumieć zasady profesjonalnej pielęgnacji psów a przede wszystkim postawić na Pozytywny Grooming.

Grooming nie jest tajemną wiedzą tylko dla wybranych… Wybierz najbardziej pozytywny i kompetentny kurs Asystent Groomera, gdzie w przystępny sposób poznasz podstawy pielęgnacji psów. Przeżyj swoją pierwszą przygodę z Groomingiem i otrzymaj kwalifikacje Asystenta Groomera! Nasz kurs to najlepszy sposób by zacząć pielęgnację Psów w profesjonalny sposób.

Osobiście przeprowadzimy Ciebie przez każdy etap szkolenia! Od ponad 10 lat jako jedni z pierwszych w Polsce, pierwsi w Warszawie prowadzimy pielęgnacje psów z pomocą Asystentów Groomera. Teraz jest coraz więcej salonów, które zaczynają doceniać taką pomoc. Asystenci wspierają groomerów czesząc, kąpiąc, susząc, modelując, wyczesując Psy, ale również wykonując podstawowe czynności pielęgnacyjne tj: cięcie pazurów, czyszczenie uszu i gruczołów okołodobytowych, strzyżenie higieniczne łapek. Dobry Asystent Groomera wie jakie narzędzia przygotować do każdej pielęgnacji, odróżnia sterylizację od sanityzacji. Ty, po naszym kursie będziesz wiedzieć znacznie, znacznie więcej!

Będą Cię szkolić praktycy, którzy od prawie 10 lat wykonują zawód groomera, pielęgnując z asystentami Psy z Warszawy, okolic oraz z zagranicy! Dzięki pomocy Asystentów Groomera nie tylko stawiamy na wspaniałe stylizacje, ale również na najlepszą obsługę merdających Klientów przez czas pobytu w salonie. Czeka na Ciebie doświadczenie i moc praktycznej wiedzy. Dla kogo adresujemy kurs na Asystenta Groomera?

Jeżeli zastawiasz się nad kursem na groomera, ale trochę szkoda wydawać Ci „8tysi” a chcesz najpierw sprawdzić czy grooming Ci odpowiada.

Jeżeli zastawiasz się nad kursem na groomera, ale trochę szkoda wydawać Ci „8tysi” a chcesz najpierw sprawdzić czy grooming Ci odpowiada.

Jeżeli chcesz podjąć pracę w salonie jako pomoc groomera lub asystent groomera – taki kurs będzie w tym wyjątkowo pomocny!

Kurs to 1 dzień praktyki w profesjonalnych pracowniach, 8 h poznawania sprzętu groomerskiego, technik pielęgnacyjnych, sekretów salonów oraz Pozytywny Grooming! Zakończone pisemnym egzaminem. Wspaniała i wyjątkowa przygoda połączona z potężną dawką wiedzy. Wychodzimy z założenia, że „Dobry kurs groomingu nie musi być drogi.”

Na porfilu pod adresem https://www.facebook.com/pozytywnygrooming/  znajdziesz aktualne informacje o zakończonych kursach Asystente Groomera oraz opinie od naszych Kursantów.

Pytacie nas, jak kurs na Asystenta Groomera wygląda w praktyce… Zobaczcie sami! W trakcie kursu stawiamy na umiejetności praktyczne: m.in. obcinanie pazurków, depilację i higienę uszu, kąpiele, suszenie i modelowanie i wiele innych. Na zakończenie szkolenia piszecie egzamin pisemny, sprawdzający zdobytą wiedzę.

Poniżej przedstawiamy opinie, które dotyczą tego właśnie szkolenia – Asystent Groomera:

Świetny kurs Asystenta Groomera, dużo wiedzy, super miejsce

Sylwia

Dzień dobry, szczerze polecam szkolenie z pielęgnacji i
strzyżenia psów. Nie mogę się doczekać jak zacznę doradzać moim Klientom i razem z nimi wykonywać grooming na wspólnych spacerach. Dla mnie super! dodatkowy plus to wsparcie po kursie

Romek

Chciałabym podziękować pozytywnemu Michałowi 😉 za świetny kurs na Asystenta Groomingu, krótki ale wiele informacji popartych latami profesjonalnego groomingu. Bardzo otworzyło mi to oczy!!! 😀 Polecam

Kasia

Asystent Gromera to mini kursik z MAXI wiedzą. Można wykorzystać nowo nabyte umiejętności do ogarnięcia swojego stadka sierściuchów

Mietek

Dziękuje całej ekipie Showdog za kurs Asystenta Groomera, a przede wszystkim Michałowi i Gosi za super przekazaną wiedzę na temat pielęgnacji psów w przemiłej atmosferze. Dzięki Wam mam motywacje do działania dalej

Marta

Dołącz do zadowolonych Kursanów. Poznajmy się i zacznijmy razem Twoją edukację. Zacznij działać i robić to co kochasz! Cena indywidualnego, praktycznego kursu wynosi 800 zł.

Do zobaczenia! Pozytywni Groomerzy: Gosia i Michał

Facebook Instagram Youtube