}

PN-PT 9:00 - 19:00
SB 9:00-15:00

Bemowo: 509 691 181
ul. Lencewicza 1
Targówek: 500 503 603
ul. Krasnobrodzka 12 kl. 3


SALONY SZCZĘŚLIWYCH PSÓW...

Pełna pielęgnacja

Pełna pielęgnacja

Pewnie nie raz zadajesz sobie pytanie:

„Jak Ci groomerzy ogarniają całą pielęgnację mojego psiaka skoro on nie daje się w domu nawet poczesać?”

To jest bardzo dobre pytanie, jak jeszcze nie poznałaś naszych super talentów na Wizycie powitalnej i/lub Wizycie adaptacyjnej to już odpowiadamy.

W Salonach szczęśliwych psów panują znacznie lepsze warunki do wykonywania pielęgnacji niż w domach oraz niż w zdecydowanej większości innych zwykłych salonów.

  1. Przede wszystkim w Showdog pracują szczęśliwi, wyszkoleni wypoczęci i odpowiednio zmotywowani groomerzy. Łączą nas wspólne wartości, o których możesz przeczytać w zakładce „o nas”.
  2. W salonach mamy wydzielone, indywidualne, małe pracownie. Psiaki podczas swoich pielęgnacji nie mają wokół siebie otwartych przestrzeni, nie widzą innych czworonogów, są bardziej wyciszone i skupione.
  3. Umawiamy więcej czasu na pielęgnacje niż to jest potrzebne. Stronimy od chaosu i nieprzewidywalności za to bardzo cenimy spokój, brak pośpiechu i możliwie najlepsze relacje z naszymi merdającymi Klientami.
  4. Pracujemy według zasad naszego autorskiego i opatentowanego systemu Pozytywny Grooming® . Na tyle to działa i daje super efekty, że zaczęła nas kopiować konkurencja… W sumie jest nam niezmiernie miło – jak już naśladować to tych najlepszych… dla Twoje psa! 😊

Mówi się, że zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów. To niech poniższe fotografie pięknie wypielęgnowanych i radosnych psiaczków czekających na właścicieli będą potwierdzeniem naszych słów.

Salony szczęśliwych psów są tak blisko Ciebie, wpadaj do nas!

Facebook Instagram Youtube