Kurs Asystent Groomera

 

A może by tak rzucić wszystko i zostać groomerem? Spokojnie! Nie musisz niczego rzucać ani inwestować fortuny, aby poznać Pozytywny Grooming.

Grooming nie jest tajemną wiedzą tylko dla wybranych... Wybierz najbardziej pozytywny i kompetentny kurs Asystent Groomera, gdzie w przystępny sposób poznasz podstawy pielęgnacji psów. Przeżyj swoją pierwszą przygodę z Groomingiem i otrzymaj kwalifikacje Asystenta Groomera!

Będą Cię szkolić praktycy, którzy od prawie 10 lat wykonują zawód groomera, pielęgnując z asystentami pieski z Warszawy i okolic. Czeka na Ciebie doświadczenie i moc praktycznej wiedzy. Dla kogo kurs na Asystenta Groomera?
 

Jeżeli zastawiasz się nad kursem na groomera, ale trochę szkoda wydawać Ci "5tysi" a chcesz najpierw sprawdzić czy grooming Ci odpowiada.

Jeżeli jesteś Pet Sitterem lub Dog Walkerem i chcesz rozszerzyć swoją wiedzę, by być bardziej konkurencyjnym i doradzać swoim Klientom w kwestiach pielęgnacji,

Jeżeli chcesz podjąć pracę w salonie jako pomoc groomera lub asystent groomera - taki kurs będzie w tym wyjątkowo pomocny!

Kurs to 2 dni praktyki w profesjonalnych pracowniach, minimum 10 h poznawania sprzętu groomerskiego, technik pielęgnacyjnych, sekretów salonów oraz Pozytywny Grooming! Zakończone pisemnym egzaminem. Wspaniała przygoda w atrakcyjnej cenie 499 zł.
Do zobaczenia!

 

 

 

Zapisy:
pn - sob:
godz 9.00-19.00
niedz: nie prowadzimy zapisów

TARGÓWEK
Małgorzata Adamczyk

tel 500 503 603
BEMOWO
Michał Adamczyk
tel 509 691 181