W Showdog wiemy, że piękny zadbany i szczęśliwy pies jest wizytówką Właściciela!

Przez ostatnie niemal 10 lat skorzystało z naszych usług tysiące psów. Każdy z nich przeszedł wspaniałą metamorfozę, a opuszczając nasze progi wzbudzał podziw, zachwycał elegancją, dbałością o detale i proporcje stylizacji. Po prostu stał się Showdog! Część Metamorfoz naszych Klientów uwieczniliśmy do wglądu w Galerii na niniejszej stronie internetowej – gorąco zapraszamy do obejrzenia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom troskliwych Właścicieli, oferujemy szeroką gamę usług z zakresu pielęgnacji psów: począwszy od czesania, poprzez strzyżenie, trymowanie, skończywszy na profesjonalnych kąpielach. To wszystko zawsze zgodnie z 6 Złotymi Zasadami Showdog, zawsze w kameralnej atmosferze, w obecności Asystenta Groomera, z troską o bezpieczeństwo sanitarne.

 

 A czy Twój Pies jest już Showdog?

 

Do zobaczenia w wybranym przez Państwa salonie Showdog! Zapraszamy!

Eksperci Showdog: mgr inż Małgorzata Adamczyk, inż Michał Adamczyk

 


 

Zapraszamy również do odwiedzenia profilu salonów Showdog na Facebook`u. Po kliknięciu "Lubię to" będą Państwo informowani o aktualnościach wprowadzanych przez Administratorów strony. 

 

>> KORZYSTANIE Z USŁUG SHOWDOG OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU <<

 

Aktualności
Urlop
2019-04-02

Szanowni Państwo,

W dniach 2-6 kwietnia br. jesteśmy na urlopie. Salony Showdog Bemowo i Targówek pracują, groomerki Liliana i Asia z przyjemności zapraszają pieski. Zaś kontakt w sprawie rezerwacji w tych dniach jest możliwy tylko przez SMS. Dziękujemy i zapraszamy!

 

Małgorzata i Michał

 


Rozszerzamy dni pracy salonów - dla wygody naszych wspanialych Klientów! :)
2019-01-07

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapisów swoich Milusińskich - 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty (wcześnie było to 5 dni)!

Przypominamy, że salony są otwarte w godzinach umówionych wizyt. Dla Państwa wygody wykonujemy profesjonalnie uslugi groomingu: rano, po poludniu, wieczorem lub w weekend!

W salonach Showdog każdy Piesek jest pod opieką dwóch pracowników: groomera i asystenta, a pielęgnacje przeporwadzane są w kameralnych, jendostanowiskowych pracowniach.

Zapraszamy na pozytywne pielęgnacje w Warszawie: strzyżenia, trymowania, kąpiele!

Takie przyjemności tylko w Showdog.

Do zobaczenia!!! :)

Małgorzata i Michał


Przeglądaj wszystkie wiadomości

Zapisy:
pn - sob:
godz 9.00-19.00
niedz: nie czynne

TARGÓWEK
Małgorzata Adamczyk

tel 500 503 603
BEMOWO
Michał Adamczyk
tel 509 691 181