W Showdog wiemy, że piękny zadbany i szczęśliwy pies jest wizytówką Właściciela!

Przez ostatnie niemal 10 lat skorzystało z naszych usług tysiące psów. Każdy z nich przeszedł wspaniałą metamorfozę, a opuszczając nasze progi wzbudzał podziw, zachwycał elegancją, dbałością o detale i proporcje stylizacji. Po prostu stał się Showdog! Część Metamorfoz naszych Klientów uwieczniliśmy do wglądu w Galerii na niniejszej stronie internetowej – gorąco zapraszamy do obejrzenia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom troskliwych Właścicieli, oferujemy szeroką gamę usług z zakresu pielęgnacji psów: począwszy od czesania, poprzez strzyżenie, trymowanie, skończywszy na profesjonalnych kąpielach. To wszystko zawsze zgodnie z 6 Złotymi Zasadami Showdog, zawsze w kameralnej atmosferze, w obecności Asystenta Groomera, z troską o bezpieczeństwo sanitarne.

 

 A czy Twój Pies jest już Showdog?

 

Do zobaczenia w wybranym przez Państwa salonie Showdog! Zapraszamy!

Eksperci Showdog: mgr inż Małgorzata Adamczyk, inż Michał Adamczyk

 


 

Zapraszamy również do odwiedzenia profilu salonów Showdog na Facebook`u. Po kliknięciu "Lubię to" będą Państwo informowani o aktualnościach wprowadzanych przez Administratorów strony. 

 

>> KORZYSTANIE Z USŁUG SHOWDOG OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU <<

 

Aktualności
Usuwanie kamienia nazębnego i czyszczenie zębów u psów metodą ultradźwiękową - Już dostępne w Showdog!
2019-11-04

 

Szacuje się, że aż 80% psów, powyżej 2 roku życia cierpi na choroby jamy ustnej. Najczęściej występują one u małych i średnich ras.

Nie czekaj – zadbaj o zdrowe zęby u swojego pupila i umów wizytę już dziś!

 

Naszą ofertę rozszerzyliśmy o zabiegi zdejmowania kamienia nazębnego i czyszczenie zębów ultradźwiękową szczoteczką. To idealne rozwiązanie dla właścicieli psów, którzy chcą dbać o zęby swoich podopiecznych, ale nie chcą lub z różnych względów nie mogą poddać ich narkozie. Szczegóły w zakładce "Oferta" → "Piękny uśmiech". Zapraszamy!


Urlop
2019-04-02

Szanowni Państwo,

W dniach 2-6 kwietnia br. jesteśmy na urlopie. Salony Showdog Bemowo i Targówek pracują, groomerki Liliana i Asia z przyjemności zapraszają pieski. Zaś kontakt w sprawie rezerwacji w tych dniach jest możliwy tylko przez SMS. Dziękujemy i zapraszamy!

 

Małgorzata i Michał

 


Przeglądaj wszystkie wiadomości

Zapisy:
pn - sob:
godz 9.00-19.00
niedz: nie prowadzimy zapisów

TARGÓWEK
Małgorzata Adamczyk

tel 500 503 603
BEMOWO
Michał Adamczyk
tel 509 691 181