Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/adamczyknet/domains/show-dog.pl/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php on line 2636 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/adamczyknet/domains/show-dog.pl/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php on line 2665 Galeria zdjęć ostrzyżonych i wypielęgnowanych psów
Dwa salony Showdog dla wygody naszych Klientów. A trzeci już w budowie!
powrót do listy artykułów

 

Strzyżenie i pielęgnacja psów, czyli grooming to wyjątkowa działalność gospodarcza. Na początku kynologia i psy to zainteresowanie, hobby, miły sposób na spędzenie wolnego czasu. Później  jest moment na podjęcie bardzo ważnej decyzji odnośnie nauki, studiów, aż w koñcu pracy. Praca zaś to nie chwila, tylko inwestycja, wybór na wiele lat.
 

 

Naszą inwestycją stały się dwa kameralne salony Showdog zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Bemowo i Bródno/Targówek. Zdecydowaliśmy się stworzyć od razu dwa punkty, po obu stronach Wisły - dla wygody naszych Klientów.

 

 

1) Salon Showdog Bemowo mieści się pod adresem Lencewicza 1, w lokalu usługowym na parterze bloku mieszkalnego. Na pielęgnację pieska można łatwo dojechać komunikacją miejską (przystanek Radiowa). Autobusy linii 112, 122, 171, 184, 523, E-2, tramwaje 11,23,24 lub samochodem. Nie ma problemów z miejscami parkingowymi pod naszym studio. Na Bemowo przyjeżdżają Klienci ze swoimi pupilami z okolicznych dzielnic: Bielany, Żoliborz, Wola, Włochy, Ursus oraz z gmin podwarszawskich takich jak Izabelin, Nowe i Stare Babice, £omianki. W razie jakichkolwiek problemów z dojazdem zachęcamy do skorzystania z mapki w dziale Kontakt lub proszę dzwonić bezpośrednio pod nr telefonu 509 691 181 groomer Michał Adamczyk.

 

 

 
2) Salon Showdog Bródno Targówek mieści się pod adresem Krasnobrodzka 12 kl 3, w lokalu usługowym na parterze bloku mieszkalnego. Na pielęgnację pieska można łatwo dojechać komunikacją miejską autobusami linii 112, 114, 118, 156, 169, 227, 414, 500 lub samochodem – do wyboru są dwie opcje „podjazdu”. Pierwsza to zaparkowanie auta na dużym parkingu wzdłuż  ul. Krasnobrodzkiej lub druga opcja podwiezienie pieska wewnątrzosiedlową uliczką pod samo wejście do salonu. Do studia na Bródnie Klienci podwożą swoje czworonożne pociechy z okolicznych dzielnic: Białołęka, Zacisze, Praga Północ i Południe oraz gmin podwarszawskich takich jak: Marki, Ząbki, Jabłonna i Legionowo. W razie jakichkolwiek problemów z dojazdem zachęcamy do skorzystania z mapki w dziale Kontakt lub proszę dzwonić bezpośrednio pod nr telefonu 500 503 603 psi fryzjer Małgorzata Adamczyk.
 

Zapraszamy na profesjonalną pielęgnację psów: strzyżenie, trymowanie kąpiele do dwóch kameralnych salonów Showdog Bemowo oraz Bródno/Targówek!

 

 

Powyżej opisane salony Showdog cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów, oraz wyrobiły sobie dobrą reputację w Warszawie. Jednak prowadzenie biznesu wymaga rozwoju, podejmowania nowych wyzwañ oraz inwestycji. Podjęliśmy decyzję o stworzeniu trzeciego miejsca, gdzie Klienci profesjonalnie ostrzygą, wytrymują oraz wykapią swojego ukochanego pupila.

 

Showdog Raciąż, którego budowa zakończy się na wiosnę 2017 roku to pierwszy salon Showdog mieszczący się poza Warszawą. Będzie to idealne miejsce dla Klientów oczekujących profesjonalnej pielęgnacji od „a do z” z okolic Płońska, Płocka, Mławy czy Ciechanowa. Nasz trzeci salon będzie miejscem wyjątkowym ponieważ ulokowany zostanie na terenie gospodarstwa agroturystycznego Sielanka-Raciąż, gdzie Klienci w czasie wizyty będą mogli skorzystać z wielu wspaniałych atrakcji…

 

Jeszcze mała ściągawka odległości dojazdu do salonu:

 

20 km – tak nieduża odległość będzie dzielić Klientów z Płońska poszukujących najlepszego psiego fryzjera.

 

30 km – tak nieduża odległość będzie dzielić Klientów z Mławy poszukujących strzyżenia i trymowania psów na najwyższym poziomie!

 

40 km - tak nieduża odległość będzie dzielić Klientów z Ciechanowa i Płocka poszukujących profesjonalne pielęgnacji psów.

 
 
 

Zapisy:
pn - pt:
godz 9:00-19:00
sb: 9:00-14:00

TARGÓWEK
tel 500 503 603
BEMOWO
tel 509 691 181
RACIĄŻ
tel 500 503 603