Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/adamczyknet/domains/show-dog.pl/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php on line 2636 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/adamczyknet/domains/show-dog.pl/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php on line 2665 Galeria zdjęć ostrzyżonych i wypielęgnowanych psów
Akademia Groomingu Showdog
powrót do listy artykułów

 

UWAGA! 1) Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami a także z zakładką Pytania - Kursy Groomingu zanim przystąpią Pañstwo do zadawania pytañ.

2) Wszelkie pytania w sprawie kursów prosimy zadawać mailowo kontakt@show-dog.pl

 


 

Szukając odpowiedniej szkoły groomingu sprawdź, jakie umiejętności reprezentuje groomer, który ma przekazać wiedzę, czy udostępnia choć część dorobku w postaci zdjęciowego potrfolio przygotowanych psów. Dowiedź się, czy w ramach kursu możesz oczekiwać wskazówek odnośnie prowadzenia działalności związanej z pielęgnacją psów. Profesjonalne strzyżenie to część sukcesu. Należy jeszcze poznać tzw. know-how.

 

Decydując się na kurs strzyżenia psów w Show-Dog będziesz miała możliwość uczyć się od groomerów,  którzy mają bogate portfolio, do których wracają zadowoleni Klienci. Kursant będzie uczestniczył w zajęciach teoretycznych i praktycznych, wiedza podczas szkolenia zostanie przedstawiona w zrozumiałej formie oparta na autorskich materiałach, poszerzona o wskazówki związane z marketingiem niezbędnym do prowadzenia działalności usługowej. Do tego dochodzi nowość – Kursant już na samym starcie otrzymuje własną stronę internetową, która pomoże pozyskać pierwszych Klientów!

 

Zapoznaj się z warunkami szkolenia Showdog Academy. Miłej lektury!

 

Akademia Groomingu Show-Dog to kursy, które w profesjonalny sposób szkolą psich fryzjerów. Abyś mogła poznać dokładnie tą branżę oferujemy Ci, aż dwie lokalizacje oraz łącznie trzy-cztery osoby do pomocy w okresie szkolenia. Tylko w Akademii na Twój sukces będzie pracować dwóch Trenerów Groomingu: Małgorzata Adamczyk i Michał Adamczyk wraz z asystentami. Akademia bezpośrednio współpracuje z salonami Show-Dog, które w bardzo szybkim czasie wyrobiły sobie uznaną markę Warszawie. Oba studia psiej urody posiadają liczne grono zadowolonych Klientów, właścicieli psów ras małych, średnich, jak i olbrzymich. Poznasz od strony teoretycznej i praktycznej zasady Groomingu Komercyjnego. Jeżeli chcesz być najlepszym psim fryzjerem w Twojej okolicy (a tylko z takim podejściem osiągniesz sukces), musisz być świadoma, że przed Tobą bardzo dużo pracy. Akademia Groomingu Show-Dog najlepiej ze wszystkich jednostek szkoleniowych pomoże Ci osiągnąć ten cel. O najwyższej jakości świadczonego groomingu świadczy obszerna i różnorodna galeria psich piękności oraz wyrazy uznania, opinie w Księdze Gości na stronie WWW. Porównaj galerie wśród konkurencji, jeżeli już takowe posiadają, przyjrzyj się dokładnie psim fryzurkom.  Nawet Twoje, jeszcze niewprawne oko dojrzy znaczące różnice w wykoñczeniach, proporcjach, przejściach oraz stylizacji. Prowadzone przez nas indywidualne kursy strzyżenia psów przedstawią Ci za pomocą obszernych autorskich materiałów, jak krok po kroku przeprowadzać pielęgnację psów (Klucz strzyżenia Show-Dog) i jak dojść do takiej jakości, która zapewni uznanie Twoich Klientów a Tobie da satysfakcję ze świetnie wykonanej pracy.
 

 

Indywidualny kurs strzyżenia psów w Akademii Groomingu Show-Dog składa się z 3 etapów:

 

 Kurs w Salonie, Dzieñ Odpowiedzialnej Pracy, Szkolenie po Kursie.

Kurs w Salonie – to indywidualna nauka w Salonie Show-Dog na Bemowie. Dzięki temu Kursant będzie mógł poznać teorię i praktykę pielęgnacji dużej ilości ras pracując z dwoma trenerami – tylko my dajemy Ci taką możliwość! Naukę prowadzi jednocześnie Michał Adamczyk i Małgorzata Adamczyk. Od pierwszych dni skupiamy się na praktycznym podejściu do prowadzonych zajęć. Nie jesteś dla nas pomocą, która tylko sprząta, czesze i kąpie psy (poznaliśmy to w innych szkółkach groomingu). Od tego mamy asystentów. My uczymy Cię według Klucza Showdog kolejnych konkretnych cięć psiej fryzurki, tak by każda główka, każda nóżka, falbanka, czy ogonek prezentował się idealnie! Wystarczy, że posiadasz podstawowe umiejętności manualne, trochę cierpliwości i kochasz psy - wówczas my z sukcesem wprowadzimy Cię w świat Komercyjnego Groomingu. Lekcje teorii – są zwykle przeprowadzane w pierwszych dniach oraz w przerwach podczas następnych. Etap pierwszy trwa pięć dni po min. osiem godzin - minimum 40 godzin!

 

Dzieñ Odpowiedzialnej Pracy – 8 godzinny dzieñ pracy w salonie Show-Dog, do wyboru przez Kursanta na Bemowie lub na Targówku. Polega na umówieniu przez Kursanta zwykle 2-3 psów do samodzielnej pielęgnacji. Oczywiście w tym dniu Kursant wykorzystuje sprzęt i kosmetyki Show-Dog oraz pełne fachowe wsparcie, zarówno doradcze, ale jeśli będzie taka potrzeba to i praktyczne. Dzieñ uczy nie tylko stylizacji i współpracy ze zwierzęciem, ale także gospodarowania czasem. Najczęściej są to pieski osób znajomych Kursanta, rodziny czy przyjaciół. Warto wybrać na modeli różne rasy/typy szaty. W tym dniu cały czas jesteśmy z Tobą, asystujemy, pomagamy, jednocześnie podpowiadamy wskazówki techniczne. Wykonujemy fotorelację. Po zakoñczonej pielęgnacji omawiamy zaistniałe trudności.

 

 Kursant otrzymuje: Dyplom Akademii Groomingu Showdog z podpisami obu trenerów i Certyfikat Komercyjnego Groomingu Salonów Pielęgnacji Psów Showdog. Ale to nie wszystko. Najlepsze dopiero przed Tobą!

 
 

To od Ciebie zależy jak poprowadzisz swoją przyszłość. Stawiasz na jakość, czy na „jakoś” – „jakoś to będzie”… Wybór należy od Ciebie!

 

Zapraszamy!

mgr inż. Małgorzata Adamczyk i inż. Michał Adamczyk

Zapisy:
pn - sob:
godz 9.00-19.00
niedz: nie prowadzimy zapisów

TARGÓWEK
Małgorzata Adamczyk

tel 500 503 603
BEMOWO
Michał Adamczyk
tel 509 691 181